Pneuservis

Pneuservis


V této době, kdy na silnicích rapidně stoupl počet vozidel a tím i řidiči s různými řidičskými dovednostmi, kdy se zvýšil i počet vozidel s vyšší konstrukční rychlostí je velmi důležitým bezpečnostním prvkem kvalita a odbornost pneuservisu. A proto právě u nás se zákazníkovi dostane odbornosti nejen z pohledu kvality odvedené práce, ale i z pohledu výběru kvalitní pneumatiky pro daný vůz.


Naší servisní mechanici se pravidelně vzdělávají a školí, aby byli vždy schopni nabídnout zákazníkovi správnou pneumatiku, ale i odborný servis.


Samozřejmostí je v případě vašeho zájmu sezónní uskladnění kol.

Výhodně u nás nakoupíte ocelová a hliníková kola, stejně jako i celý sortiment kvalitních autodílů renomovaných výrobců za vynikající ceny.


Portfolio značek:


V našem servisu naleznete prémiové značky GoodYear, Michelin, Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Nokian, Matador, Continental, Uniroyal, Semperit, Barum apod.


Nabídka prováděných služeb:

  • Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti které jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na nejmodernějším strojním zařízení.
  • Odborně proškolený personál pro standardní pneuservis, pro montáž a vyvážení litých kol, pro práci s elektronickým ventilem, opravy pneumatik a duší.
  • Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol
  • Další doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol zákazníků.
  • V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik.

Snažíme se, aby každý zákazník poznal výhody návštěvy našeho pneuservisu! Poznejte je i vy!

 

Rychlý kontakt +420 721 287 714