Všechny styly

Patička kontakt
30.10.2015
Zaloha uvodni strana
30.10.2015

Všechny styly

Okenní fólie - Bezpečnostní fólie


Sklo dostatečné tloušťky opatřené vhodnou bezpečnostní fólií může sloužit jako mechanická zábrana:

 • zpomalující postup pachatele do objektu
 • zamezující prohození cizích předmětů, ať už se jedná o pevná tělesa typu kámen, dlažební kostka nebo zápalné láhve a výbušniny
 • chránící proti účinkům tlakové vlny při explozi

Fólie může zabránit zničení předmětů i ve výkladních skříních krytých mřížemi.


Příznivé účinky bezpečnostní fólie

Dalším příznivým účinkem je ochrana proti vysypání střepů po roztříštění skla. Po úderu do skleněné tabule, opatřené bezpečnostní fólií, se sice objeví praskliny v četnosti úměrné síle úderu, ale popraskané sklo zůstává nalepeno na fólii. Nehrozí vysypání střepů a pořezání osob! Potřeba přesklení není akutní. Fólie zpomaluje i šíření požáru. Má vysokou odolnost proti teplu a vykazuje samo zhášecí efekt. Nechráněné prosklené plochy žárem mnohem rychleji popraskají, střepy se vysypou a průvan mezi vzniklými otvory podporuje požár.

V zahraničí bývají fólie speciálně testovány a připouštěny i k úpravě skel na protipožární.

Vynikající vlastnosti bezpečnostní fólie

Další vynikající vlastností fólie je ochrana proti UV záření. Zatímco běžné sklo většinu UV spektra propouští, bezpečnostní fólie omezují průnik spektrálních složek slunečního záření v pásmu UV až o 99%. Tyto složky působí značně finanční škody, zejména obchodníkům na vystaveném zboží. Vyblednutím barev trpí látky, oděvy, kožené zboží. V domácnostech jsou obdobně postiženy záclony, závěsy, koberce či nábytek. Použití fólií přináší tedy i několikanásobně větší stabilitu barev, jak jednoznačně prokazují v zahraničí prováděné zkoušky, založené na porovnání chráněných a nechráněných vzorků referenční modré barvy.


OVŠEM POZOR!

Nejenom UV záření se podílí na vyblednutí barev. Spolupůsobí také intenzita světelného záření, teplota, vzdušná vlhkost, struktura materiálu i kvalita samotných barev.

Bezpečnostní fólie je většinou čirá, naprosto průhledná a při kvalitě provedené instalace na skle téměř nepostřehnutelná. Propustnost světla se pohybuje kolem 90%. Speciální úprava povrchu těchto fólií zaručuje zvýšenou odolnost proti poškrábání. Díky určitým tepelně izolačním vlastnostem zamezují bezpečnostní fólie i úniku energie přes prosklené plochy o cca 8 až 13%. Kvalitní bezpečnostní fólie nejenom chrání, ale jsou i samy odolné proti UV záření, mají houževnatou a časově stabilní lepící vrstvu, neodtrhávají se a nežloutnou.

Autofólie - tónování autoskel


Máme mnohaletou praxi s instalací fólií na autoskla, provedenou na několika tisících automobilů s maximální pečlivostí. Používáme technologii a materiály z USA. Autofólie SunTek a Global patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování autoskel. Instalaci provádíme vždy z jednoho kusu fólie. Autofolie SunTek a Global jsou odolné proti běžnému stahování, mytí, škrábání nehty a údery hračkami našich nejmenších.


Naše práce je naší vizitkou...

Co Vám můžeme nabídnout:

 • Profesionální instalaci autofólií na autoskla bez jakékoliv demontáže do 90 min.
 • Kvalitní tónování autoskel možno provést i u Vás doma v garáži
 • Přijedeme za Vámi, doprava zdarma

Výhody autofólie:

 • Snižují letní přehřívání interiéru vozu
 • Cestujícím poskytují soukromí
 • Snižují riziko oslnění
 • Zdokonalují vzhled automobilu
 • Zadržují 98% UV záření a chrání interiér
 • Chrání majetek uvnitř vozidla
 • Dětem zpříjemní pobyt ve voze
 • Zvyšují bezpečnost
 • Zvyšují pohodlí a koncentraci řidiče
 • Jsou dlouhodobě barevně stabilní

Jednotlivé typy folií jsou bez jakéhokoli zkreslení optické viditelnosti. Výběr druhů fólií je na základě Vašeho typu zasklení a Vašeho vkusu. Jednotlivé odstíny máme vždy ve výbavě auta a lze je tedy vybírat přímo na místě.

Kvalita fólie je zaručena výrobcem na 7let – fólie neblednou, fólie mají vysoce kvalitní vrstvu proti poškrábání a jejich údržba je velice snadná.

K námi nainstalované autofólii SunTek nebo Global obdržíte platné certifikáty ABG, které umožňují provoz vozidla s tónovanými skly na pozemních komunikacích.

Ceník profi tónování autoskel

Cena za profi tónování autoskel s doživotní zárukou a homologací již od 3500,-Kč

Rychlý kontakt +420 721 287 714


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /www/doc/www.autofolie-znojmo.cz/www/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
davidpap