Polepy a převleky vozidel autófolií

Polepy a převleky vozidel autófolií


Nabízíme Vám novou technologií pomocí, které můžete změnit barvu auta a zároveň ochránit původní lak proti poškození. Tato speciální 3D WRAP fólie je velmi pružná i tvárná a lze z ní tvarovat velmi složité a zaoblené díly karoserie. Instalace 3D WRAP fólie na karoserii trvá 2 dny. Fólie 100% překryjí původní barvu a jsou stálobarevné i po několika letech. 3D WRAP Fólii lze i potisknout jakýmkoliv designem.

V nabídce máme také speciální 3D WRAP folie jako je perleť, metalízy, imitace kůže, škrábaný hliník, ale také 3D Carbon, který používáme na kapoty, střechy, zrcátka apod. Naše vášeň pro vozidla posune design Vašeho auta na další úroveň. Dovolte nám tedy ukázat, co jsme schopni nabídnout a připojte se k revoluci v oblasti fólií!


3D WRAP fólie

3D WRAP fólie jsou odnímatelné i po několika letech bez poškození a bez zůstatků lepidla. Jen po letech strhnete fólii a lak je jako nový. Je to revoluční technologie z USA, která začíná zaplavovat celý svět. S folií aplikovanou od nás je možné jezdit do kartáčů nehrozí ji jakékoliv poškození.


Firma Autofólie Ministr Vám nabízí profesionální kvalitu

Vždy nám jde o to 100% překrytí původní barvy s opravdu minimálním množstvím spojů i na problematických místech jako jsou prolisy, záhyby apod. Pokud je to možné demontujeme kliky, zrcátka a lišty, jen tak můžeme zajistit, že převlek bude opravdu dokonalý.

Ale co nás od ostatních společností odlišuje, je naše schopnost rozvíjet vlastní technologie, které jsou jedinečné. Design je vždy přizpůsoben instalaci, což bývá klíčem k dobrému výsledku. Chceme, aby naše práce byla kvalitní a byla po několik let naší vizitkou, proto jsme v instalaci zvláštní a máme ověřené postupy a zkušenosti.

Specifikace materiálu:

Jedná se o vysoce zátěžové PVC s dalšími substancemi, které dávají fólii požadovanou vysokou tvárnost, tak aby jí bylo možno potáhnout i silně zahnuté prvky karoserie, jakými jsou například nárazníky či obyčejné zrcátko. Lepidlo těchto fólií je vyrobeno speciálně tak, aby po jejím stržení zůstala na fólii, tedy vůz se nemusí nákladně očisťovat od lepidla. Pozoruhodná je však i tloušťka materiálu 100 mikronů. Takto velká tloušťka materiálu se na běžné reklamní účely vůbec nepoužívá. Materiál jí však musí disponovat kvůli tomu, aby byl pokud možno co nejvíce odolný a překrýval původní barvu na 100% i při natáhnutí. Je nutné si však uvědomit, že i tento materiál má své hranice roztažnosti. Někdy doporučujeme zákazníkům obzvlášť v místech prolisů fólii rozříznout a přiznat spoj. Je to v zájmu kvality provedené práce a zabraňujeme tak pozdějším reklamacím.

Na fólii i na montáž je poskytována záruka po dobu 2 let.

Pokud fólii během této doby strhneme, zůstane pod ní nový a nepoškozený lak.

Životnost fólie se pohybuje mezi 5-10 lety, optimální doba aplikace je 3-5 let. Montáž je dosti pracná a musí jí provádět odborně proškolená firma s praxí. Jde o montáž náročnou na zručnost a trpělivost.

Tenhle způsob změny barvy je vhodné např. pro firmy, které chtějí sjednotit či změnit barvu svého vozového parku. Potažení firemních vozů je pro ně výhodné hned z několika důvodů. Za prvé je možné ve svém vozovém parku kombinovat vozy libovolných značek při zachování absolutně totožné barvy. Další výhodou je cena. Jednak může dojít k úspoře hned při fázi nákupu, kdy se investorovi podaří pořídit od prodejce cenově výhodný vůz (například starší nebo loňský model či předváděcí vozidlo), barvu karoserie tohoto vozu již ale bohužel ovlivnit nemůže. Potažení fólií je cenově jistě podstatně levnější než kdyby se vůz nechal kompletně přelakovat. Cenovou výhodu získáte i při prodeji vozu. Firemní vozy v uniformních barvách (například bílé barvě) se prodávají podstatně hůře a jejich prodejní cena klesá. Častokrát jsou na laku ještě vidět barevné odchylky v místech, kde byly například reklamní nápisy. V případě vozů potažených fólií na změnu barvy laku se před prodejem potahová fólie jednoduše strhne a pod ní zůstává zcela nový, ochráněný a nijak nepoškozený lak, takový vůz se pochopitelně podaří prodat výhodněji.


Ceník změny barvy celého auta

Komplet změna barvy auta za 2 dny pomocí jakékoliv fólie již od 39.000,- Kč.    Pro určení přesné ceny vyplňte on-line formulář

Rychlý kontakt +420 721 287 714