Tónování autoskel

Tónování autoskel kvalitní autofólií


Máme mnohaletou praxi s instalací fólií na autoskla, provedenou na několika tisících automobilů s maximální pečlivostí. Používáme technologii a materiály z USA. Autofólie SunTek a Global patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování autoskel. Instalaci provádíme vždy z jednoho kusu fólie. Autofolie SunTek a Global jsou odolné proti běžnému stahování, mytí, škrábání nehty a údery hračkami našich nejmenších.


Naše práce je naší vizitkou...

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Profesionální instalaci autofólií na autoskla bez jakékoliv demontáže do 90 min.
  • Kvalitní tónování autoskel možno provést i u Vás doma v garáži
  • Přijedeme za Vámi, doprava zdarma


Výhody tónování autoskel:


Jednotlivé typy folií jsou bez jakéhokoli zkreslení optické viditelnosti. Výběr druhů fólií je na základě Vašeho typu zasklení a Vašeho vkusu. Jednotlivé odstíny máme vždy ve výbavě auta a lze je tedy vybírat přímo na místě.

Kvalita fólie je zaručena výrobcem na 7let – fólie neblednou, fólie mají vysoce kvalitní vrstvu proti poškrábání a jejich údržba je velice snadná.

K námi nainstalované autofólii SunTek nebo Global obdržíte platné certifikáty ABG, které umožňují provoz vozidla s tónovanými skly na pozemních komunikacích.

Ceník profi tónování autoskel

Cena za profi tónování autoskel s doživotní zárukou a homologací již od 4.500,-Kč. Pro určení přesné ceny vyplňte on-line formulář

Autofolie - tónování autoskel Cena
Malé vozidlo od 4.500,- Kč
Střední vozidlo od 5.500,- Kč
Velké vozidlo od 6.500,- Kč

Rychlý kontakt +420 721 287 714