Protisluneční fólie

Okenní fólie - Protisluneční fólie


Nejkvalitnější okenní fólie. Odrazová vrstva je vytvořena nastřelováním iontů do polyesteru v inertním prostředí. Touto metodou se dosahuje řádově vyšší rovnoměrnosti pokrytí kovem, nežli u technologie napařování, aplikované u reflexních fólií.

Tyto okenní fólie poskytují vysoký odraz tepla, ale bez výrazného zrcadlového efektu, jako tradiční reflexní metalizované fólie na sklo. Poskytují maximální snížení zrcadlového efektu při vysokém potlačení průniku tepla a současně při vysoké propustnosti světla. Mají vyšší životnost a barevnou stabilitu.


Protisluneční fólie jsou perfektní volbou jak zabránit přehřívání interiéru domu, bytu či kanceláře a tím tak snižují i náklady na klimatizaci.

Protisluneční fólie dokáží zadržet až 80% sluneční energie, aniž by zcela zastínili vnitřní prostor.

Nově máme i v nabídce modernější fólie, které nejsou pokovené. Ty umí vysoce odrážet sluneční energii a přitom propouštět maximum světla.

Pro zastínění a vytvoření soukromí tu stále máme pokovené reflexní fólie, které dokonale odráží sluneční energii a přitom díky svému zrcadlení vytváří soukromí v interiéru.

Fólie které používáme jsou vyráběny tou nejlepší možnou metodou, kterou trh nabízí. Odrazová vrstva je vytvořena nastřelováním iontů do polyesteru v inertním prostředí. Touto metodou se dosahuje řádově vyšší rovnoměrnosti pokrytí kovem, nežli u technologie napařování, aplikované u reflexních fólií.

Mají vyšší životnost a barevnou stabilitu.

Protisluneční fólie máme interiérové, které však ale nelze instalovat na trojskla a izolační skla. Na tyto skla se instalují zásadně exteriérové fólie.

S montáží od nás se vztahuje záruka na tyto fólie od 5-10let.

Cena fólie s instalací je od 950,-Kč za m2.

Pro přesnou cenovou nabídku je zapotřebí přesných rozměrů požadovaných skel, které nám můžete zaslat na email info@autofolie-znojmo.cz a my vám nabídku obratem rádi zpracujeme.Rychlý kontakt +420 721 287 714