4NANO

Keramická ochrana laku 4NANO


4nano PRO Opal

Je třetí generace keramické ochrany laku, dodává sklovitý efekt a dlouhodobou ochranu. Povlak vytváří krystalickou průhlednou vrstvu, která chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Povlak PRO Opal nabízí výrazně nižší přilnavost nečistot, ochranu před škodlivým UV zářením a dalšími vnějšími faktory. Zabraňuje také tvorbě malých škrábanců během procesu mytí. Omezuje oxidaci horní vrstvy laku. Pečlivě vybrané kompozity poskytují plnou ochranu až na dva roky! Mimořádná tvrdost povlaku až 7H.

Cena od 14.000,-Kč

4nano PRO Sapphire HD

je ultra-odolná keramická nano-ochrana pro autolaky, vyrobená pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Díky své unikátní chemické struktuře vytváří velmi silnou vrstvu (až 3,5 mikronů), tvrdé a velmi lesklé vrstvy odolné proti jakýmkoli vnějším faktorům životního prostředí. Použitá nanotechnologie dokáže chránit lak před menšími škrábanci, výrazně snižuje přilnavost nečistot, chrání před UV zářením a oxidací povrchové vrstvy. Mimořádně vysoký obsah účinných látek spojených s povrchovou úpravou laku zajišťuje vynikající, ohromující trvanlivost až 5 let!
Mimořádná tvrdost povlaku až 8H.

Cena od 22.000,-Kč

4nano Rock

Vrcholná řada od 4nano je nejtvrdší a zároveň nejtrvanlivější ochrana autolaku na trhu. Poskytující plnou ochranu na více jak 5 let.
Mimořádná tvrdost povlaku až 10H !!

Cena od 26.000,-Kč
4nano-nabidka-cmp

4nano PRO Aqua

je profesionální keramický povlak typ "easy on" vhodné zajištění dokonalé hladkosti povrchu a voděodpudivosti. Výrobek zároveň přináší obnovu hloubky barvy a lesku laku, také zakrývá jeho nedostatky. Díky vysokému obsahu účinných látek 4nano PRO Aqua se vyznačuje dlouhou životností, a obsahuje materiály odolné vůči menším škrábancům. Výrobek lze aplikovat na všechny druhy tvrdých povrchů, jako jsou barvy, sklo, guma, plasty a mnoho dalších.

Cena od 5.000,-Kč

4nano PRO Ice

je ultra-odolná keramická nano-ochrana pro ráfky, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Pěkná kola jsou velmi důležitým prvkem image celého vozu. Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří (až do 2 mikrometrů), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu odolnou vůči všem vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prach z brzdových destiček a vysokým teplotám. Povlak je také charakterizován silně zvýšenou odolností proti poškrábání, vytvořenou během procesu čištění ráfků. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu k dispozici. Nátěr lze aplikovat na kola lakovaných tradičně i práškově, leštěných nebo čistý hliník a ocel, jakož i ocelových kol a poklic. Mimořádně vysoký obsah účinných látek zajišťuje povlak pozoruhodnou trvanlivost do 3 let!

Cena od 4.500,-Kč

4nano Premium vision

je inovativní možnost ochrany autoskel. Snížená viditelnost způsobená ulpívajícími nečistotami, blátem, deštěm nebo hmyzem může nepříznivě ovlivnit naši bezpečnost na silnici. Je to způsobeno tím, že okno auta stejně jako ostatní skleněné plochy nejsou dokonale hladké, ale jsou v nich mikropóry. Se 100% nanotechnologiemi použitých v produktech naší společnosti, jsme schopni získat hladký povrch prosklených ploch, na kterých nebude ulpívat špína, voda bude odtékat pryč téměř bez stěračů a hmyz nezůstane přilepený na skle. To vše má za následek to lepší viditelnost na silnici a zároveň větší bezpečnost!

Cena od 1.400,-Kč

Rychlý kontakt +420 721 287 714